Kes me oleme, mida me teeme ja miks?

Tere tulemast meie "Meist" sektsiooni!

Kliendikeskne lähenemine on meie ettevõtte jaoks võtmeküsimus.

Meie missioon ei seisne mitte ainult seadmete müügis, vaid eelkõige parimate lahenduste pakkumises, mis rahuldavad meie klientide soove ja vajadusi.
Veiko Leppik
Juhatuse liige
Elektroonikakaubanduse tulevik: keskkonnasõbralikud ja kliendikesksed lahendused.

Kes me oleme

Digitehnika on dünaamiline, ambitsioonikas IT- ja elektroonikatarnija, kelle eesmärk on rõõmustada oma kliente usaldusväärsuse, professionaalsuse, personaalse lähenemise ja kõrgete kvaliteedistandarditega.

Oleme kindlasti hea partner tänapäeva kaasaegseid arvuti- ja võrgutehnoloogiaid kasutavatele ettevõtetele ja eraisikutele, et töötada kulutõhusalt. Tänu oma laiale tootevalikule kohandume klientide vajadustega ning toetame neid nii müügieelsete kui ka müügijärgsete tegevustega.

Meie töötajate pikaajaline kogemus elektroonikakaubanduses ja täiendõpe on kõrge kvaliteedistandardi alustalaks. Peame lugu uuenduslikest lahendustest ja seetõttu jälgime pidevalt it-valdkonna arenguid, et pakkuda klientidele innovatiisi tooteid ning tõhusaks tööks vajalikke tehnilisi lahendusi. Meie klientide hulka kuuluvad erinevad restoranid, autoremondi töökojad, tootmisettevõtted, erinevad teenusepakkujad kui ka palju erakliente kogu lähiregioonist.

Meie koostööpartnerite hulka kuuluvad Euroopa suurimad elektroonikaseadmete hulgiettevõtted ja globaalsed suurtootjad nagu LENOVO, HP, DELL, APPLE jt.

Roheline-IT ja ringmajandus

Meie ettevõte on pühendunud uuenduslikule lähenemisele IT-seadmete müügis, mis ühendab tipptasemel tehnoloogia, keskkonnasõbralikkuse ja jätkusuutlikkuse. Oleme siin selleks, et muuta elektroonikakaubandus vastutustundlikumaks ja toetada IT-seadmete ringmajandust.

Meie visioon seisneb selles, et iga seade, olgu see siis sülearvuti, nutitelefon või tahvelarvuti, leiaks endale peale kasutusperioodi õige koha. Selleks pakume oma klientidele võimalust tuua meile tagasi oma vanad ja toimivad seadmed ning saada uued seadmed nende väärtuse võrra soodsamalt. Nii ei pea meie kliendid kulutama aega mõtlemaks sellele mida vana seadmega ette võtta ja ühtlasi säästavad raha, kuna saavad uue seadme koheselt soodsamalt kätte. Tagastatud seadmed läbivad meie kätes hoolika ülevaatuse ja kvaliteedikontrolli, et kindlustada nende sobivus taaskasutusse või taastootmisse.

Taaskasutusse mitte sobivad tooted utiliseerime vastavalt jäätmeseadusele keskkonnale võimalikult ohutult.

Meie taaskasutusprogramm on üks meie keskseid algatusi, mis võimaldab meil vähendada elektroonikajäätmete hulka ning säästa ressursse. Meie eesmärk on suunata võimalikult palju vanu seadmeid uuesti kasutusse, aidates sellega kaasa keskkonnasõbralikule lähenemisele elektroonikatarbimisel.

Lisaks jätkusuutlikkusele panustame ka tipptasemel tehnoloogiasse ja klientide rahulolusse. Meie meeskond on pühendunud teile parima kvaliteediga seadmete pakkumisele ning nõustamisele, et leida just teile sobivaim lahendus.

Tuleme alati rõõmuga vastu teie küsimustele ja mõtetega selle kohta, kuidas saaksime veelgi paremini kaasa aidata IT-seadmete ringmajandusele ja jätkusuutlikumale elektroonikakaubandusele. Täname teid, et olete osa meie missioonist ja aitate muuta maailma paremaks paigaks üks seade korraga.